fbpx

планБ рекомендує

Тури вихідного дня

Раніше їх називали ПВД, походи вихідного дня. В СРСР були навіть цілі екскурсійні поїзди, що їдуть в п’ятницю і повертаються в понеділок вранці. Таких поїздів давно немає, а подорожі залишилися. Адже здорово змотатися кудись на вихідні і повністю поміняти картинку, перезавантажитися і збити звичний ритм. Адже набридає щодня 3 рази поспіль їсти гречку, а в житті потрібно хоч ненадовго вискочити з замкнутого кола робота-дім-робота.

Психологи радять змінити картинку. Після ТВД (ПВД) на роботі ви будете як новенький, проживши безліч подій, яких в звичайному житті так не вистачає. Вам буде чим похвалитися і здивувати своє оточення.

З коротких турів на 1 день у нас є прогулянка по лісах Конча-Заспи по оборонній лінії КиУРа. Іншим разом ми навчимо основам пошуку скарбів і ви отримаєте безцінний досвід.

У 2-х денному турі в Житомирській області можна навчитися основам скелелазіння і перший раз переночувати в наметі. Основи виживання підходять тим, хто хоче бути готовим до будь-яких несподіванок і прагне вийти з честю зі складних ситуацій. Сходження на Говерлу в Карпатах і похід по Боржаві будуть цікаві любителям природи і похідного життя. Тур вихідного дня до Чернівців, Кам’янець, печеру Млинкицивільна подорож по Західній Україні. Основам альпінізму можна навчиться в турі в Карпати і взимку і влітку. Цей досвід незамінний при сходженнях в гори на Кавказі, Грузії, Франції, Туреччини, Непалі.

Є навіть тур до Відня на вихідні. Простий переліт і ось ви їсте традиційні сосиски з капустою, гуляєте у Опери, пробуєте справжній Захер і насолоджуєтеся Клімтом і Бельведером.

А 3-х денні сплави на байдарках по Псла, Десні, Сейму, Ворсклі, Південному Бугу шалено гарні влітку. Водичка, природа, навіть гребти часто не треба. Романтика наметового життя.

Є всі і на будь-який смак. Повірте, спробувавши один раз, ви втягнетеся. Ви захочете ще і ще. Адже в компанії будуть «однодумці».

Ваш тім-лідер, організатор авторського туру, знає іноземну мову, і він профі. Маршрут обкатаний. До подорожі на вихідні ви будете підключені до телеграм-чату і отримаєте всю необхідну інформацію, відповіді на ваші питання і тд. Вам допоможуть з придбанням квитків та, якщо треба, в отриманні візи.

Ви знайдете цікавий вам тур в календарі. Ми завжди проконсультуємо вас особисто. Напишіть або зателефонуйте нам. Ми дамо вам професійні відповіді, і ви обов’язково поїдете з нами.

фото_бухта wild night camp Kyiv

Кемпінг Wild night camp Kyiv. Відпочинок і віддалена робота в одному кемпі

Ціна:499 грн
1 ніч
Початок подорожі : 4,8,11,15.06.2021
Тур в Каппадокию с планБ

Тур в Каппадокії. Політ на повітряних кулях

Ціна:269 €
3 дні
Початок подорожі : 6.02, 6.03, 3.04.2021
фото_ Гымба (Гемба) с planB.ua

У Карпати на вихідні. Ази альпінізму на Гемба (1491 м) і релакс

Ціна:2000 грн
2 дні
Початок подорожі : 5.02, 27.02.2021
фото_ Отрохи и Беремицкое туры выходного дня с planB.ua

Отрохи та Беремицьке за один день

Ціна:450 грн
1 день
Початок подорожі : 2.01, 30.01, 20.02.2021