fbpx

планБ рекомендує

Відпустка в палатці

Відразу про плюси, які багатьом дуже подобаються. Що ми отримуємо вирушаючи на відпочинок в наметі:

  • Звичайно це дика природа. Мінімум шумів і бруду цивілізації. Ви почуєте спів птахів, шум вітру і шелест хвиль. Це ті звуки, що хвилювали наших предків сотні століть і ті, яких ми позбавлені проживаючи в запорошених містах
  • Це бюджетно. Жоден вид відпочинку не зрівнятися з ним за ціною. 100-150 $ в тиждень з харчуванням. Спробуйте знайти ціну нижче
  • 100% романтик
  • Супер Комунікації. Намет скорочує дистанцію і спрощує коннект. Тут не треба підбирати слова, щоб нікого не образити, тут всіх звуть по іменах від 4-х до 60+
  • Простий побут. І ти економиш свій дуже дорогий час на звичках, правилах і умовностях цивілізації. Тут простіше і складніше одночасно. Згадайте карантин, скільки ж зайвих рухів тіла ви перестали робити сидячи вдома…
  • Нові навички. У наш наметовий табір зазвичай їдуть драйвові. І кожен з нас щось робить краще за всіх. Сомельє може навчити вас мистецтву сабражу, шукач скарбів розповість про основи пошуку і допоможе знайти загублене кільце, учитель йоги на світанку проведе незабутній урок, а майстер фотополювання поділиться правилами репортажної зйомки.
  • Можливість усамітнення теж є. Всього пара сотень кроків від табору і все. Ви на місці. Релакс в своє задоволення

Заманливо? Якщо ви ще жодного разу не жили в наметі, не відпочивали в наметі, не їздили у відпустку в наметі – спробуйте, яскравих вражень буде не злічити.
Від вас вимагається небагато: бажання, адекватність, неконфліктність, зважене ставлення в польовому побуті. Ну а позитивні особистості завжди на виду.

Прості складові наметового життя: сон, їжа і руху. Спимо в наметах по 1-2-3-4 чола. Під спиною килимок (каремат), товщиною 10-30мм, чим товще, тим м’якше і спальний мішок. Спальники розраховані на різну температуру. Для літа на море вибирайте +15 Comfort, тип – ковдру.
Їжа. Її може готувати кухар або учасники, які готують по черзі. Запитуйте у організаторів який формат передбачений. Зрозуміло, що з кухарем комфортніше. Але дорожче. Звичайне меню: гаряче блюдо, салат, якийсь напій, солодке.
Туалет, душ. У польових наметових таборах це люфт-клозет і сонячний душ (вода гріється на сонці). У просунутих є біотуалети. Є зона тіні з навісами
Рух. З розваг на морі: пляжінг, волейбол, прогулянки, сафарі (спостереження за дикими тваринами), фотосесії, посиденьки біля багаття, покатушки на каяках, риболовля, снорклінг, гавайські вечірки … В горах же свій рух: походи, сходження, гриби і ягоди, вишукування місцевої кухні, прогулянки на конях, сплави по річках. Коротше весь спектр активного відпочинку.
Сам табір може мати периметр, сонячні ліхтарики, зони відпочинку та активностей.
Кому це подобається і хто поїде сюди в свою відпустку? Молодіжні компанії, батьки з дітьми і, звичайно, шанувальники наметового життя.
З чого почати? Зателефонуйте нам, запитаєте і ми вас проконсультуємо з усіх нюансів відпочинку в наметі.
Рекомендуємо наш літній наметовий табір на острові Джарилгач на Чорному морі. Нескінченні піщані пляжі, наша привітність і повний комплект активного відпочинку на природі.

Їдемо!