fbpx

Казкова Сокотра. Авторський тур на острів Сокотра в 2021

0
Ціна
Ціна:1499 €
704
8 днів
Початок подорожі : 3.01.2022
острів Сокотра
острів Сокотра

Острів Сокотра, Ємен. Ендеміки, краса, дика природа

Острів Сокотра (Ємен), в перекладі з санскриту звучить як «острів щастя» і недарма вважається перлиною Аравії. Протягом останніх 5 років острів був закритий для відвідування туристами. І слов’ян тут було зовсім небагато.

Через довгоі часи ізоляції і особливого клімату на острові зберігся унікальний рослинний і тваринний світ. І Сокотра сповнена ендеміками (чого тільки варте дерево драконячої крові, символ острова). Сокотрийский архіпелаг воістину є скарбницею флори і фауни, яку зуміли зберегти і донести до нас багато поколінь сокотрійців. Жителів острова небагато, туристів практично немає, як і немає готелів на маршруті (крім столиці).

Ми вирушаємо в справжню експедицію як в далекі часи, тільки замість верблюдів – джипи, а замість даху над головою – зірки (спимо в наметах-шатрах). В авторському турі на острів Сокотра в 2021, осідлавши повнопривідних коней ми бачимо усі яскраві місця острова – піщані пляжі і лагуни, каньйони, печери і найбільші дюни. Ми поплаваємо і позасмагаємо, спробуємо і відчуємо нове, а емоцій і вражень буде більше ніж в 10-ти Єгиптах. А? А кухар готуватиме нам дивовижні страви з морепродуктів.

P.S. Є можливість з’їздити на океанську риболовлю (риби море, сорі за каламбур) і дайвінг. Сама подорож ексклюзивна, але є ризики, про які нижче.

P.S.S. Ваші фото будуть унікальними, а в багатьох місцях ще немає check-inа слов’ян.

На Сокотру!

Фішки авторського туру на острів Сокотра в 2021

Унікальні особливості подорожі, які ви запам'ятаєте надовго
фото _ драконовое дерево в авторском туре на Сокотру с planB.ua

Перлина Аравії

фото _ пляжи, каньоны, гроты и пещеры в авторском туре на Сокотру с planB.ua

Пляжі і печери

фото _ белейшие пески в авторском туре на Сокотру с planB.ua

Без туристів

фото _ дикая природа и эндемики в авторском туре на Сокотру с planB.ua

Унікальна природа

Фото острова Сокотра

План авторського туру на острів Сокотра в 2021:

День 1-2


Приліт на Сокотру
Ми будемо на острові вранці і відразу рушимо в готель в Хадібо. Після поселення, трохи оговтавшись і перекусивши, ми відправимося в наш перший національний парк – каньйон Айхафт. У каньйоні (Ваді) нам припадуть до смаку великі прісноводні озера, в яких можна поплавати і поніжитися, оточені пальмами і тамариндом. Релакс пройде під пташиний хор виробів Сокотра, санберд Сокотра і Сомалійських шпаків. Адже Айхафт – природний розплідник ендемічних дерев, рослин і птахів.
А днем ​​рушимо на пляж Деліші з найчистішим білим піском і безліччю крабів. Купаємося і морі і в прісноводній лагуні. Якщо вистачить сил, можна піднятися на величезну піщану дюну і релакснути, спостерігаючи за пляжем. Казковий захід гарантований
Вечеря і ніч в готелі.
Калансія / Лагуна Детва / Золотий пляж Шуаб
Вранці ми продовжимо шлях у сусідню лагуну Детва, яка є морською територією, що охороняється, відома своїм чарівним пейзажем. Ми будемо зачаровані білим піщаним мисом, оточеним бірюзовими водами затоки. Це один з кращих видів на острові. В лагуні живе безліч морських птахів. Можна стрибнути в дрібне, тепле море і насолодитися раєм. Варто взяти човен на Шуаб, щоб побачити, як дельфіни грають і плавають поруч з дуже чистим і довгим піщаним пляжем. Так, в дорозі вони можуть нас супроводжувати, а баклани будуть випрошувати їжу, пролітаючи над човном.
У Шуабе ми пообідаємо, а після обіду можна купатися і насолоджуватися недоторканим пляжем з мангровими заростями. В кінці дня ми вирушимо на човні назад в Калансію. Можна і порибалити прямо з човна, якщо ми, звичайно, хочемо рибу на вечерю.
Вечеря і ночівля в кемпінгу Детва.

День 3-4


Плато Діксі / Дерюр Каньйон / Ліс Фермхін
Після сніданку ми поїдемо в Діксі. Плато Діксі і ущелині Діксама – безумовно, найбільш вражаючі вапняки острова. Ущелина опускається на 700м вертикально на дно долини. Ми прогуляємося по краю ущелини, щоб побачити гаї Драконових дерев. Частини плато частково прослизнули в ущелину, залишивши «загублені світи» доступними тільки Канюка та стерв’ятникам. Плато є домом для кочових скотарів-бедуїнів. Можливо вони зустрінуть нас з чашкою чаю. З обриву можна побачити безліч будинків, побудованих на високих уступах плато.
Ліс в Діксаме – останній ліс Драконових дерев. Ніде в світі більше не можна знайти їх з такою високою щільністю. Місцеві жителі при нагоді покажуть, як вони збирали дорогоцінну червону смолу дерев.
Зробивши нескінченне число красивих фот, ми продовжимо шлях до каньйону Дерхур. Після плато Діксі дорога занурюється на глибину 400м у глибоку прірву, пробиваючись крізь граніт і створюючи атмосферу, яка дуже відрізняється від повітряних висот плато. Пишна підлога каньйону засаджена пальмами, в тіні яких зустрічаються зелені голуби Брюса і Сміхотливі голуби. Ми можемо релакснути, купаючись в глибокому басейні долини (Ваді), уникаючи полуденної спеки.
Вечеря і ніч в кемпінгу Діксама.
Піщаний пляж Амек / печера Дагуб / піщані дюни Хайфи і Захак
Після сніданку ми вирушаємо на південь острова, проїжджаючи місцеві села. Спочатку ми заглянемо на пляж Амак, де найчистіша вода Індійського океану буде пестити і балувати нас. Після обіду направимо наших залізних коней до печери Дагуб, з якої відкривається вид на невеликі села внизу. В печері багато сталактитів, сталагмітів і озер. Виоченние піщані дюни Хайфа і Захека утворені сезонними вітрами Сокотра. Якщо залишилися сили, то варто піднятися наверх. Дюнолази зрозуміють, що їх зусилля не були марними
Вечеря і ночівля на пляжі Амек.

День 5-6


Дефарху / Хомхіл / зупинка в лагуні Карія
Сьогодні ми вирушаємо в заповідник Хомхіл, слідуючи казковим пейзажам глибоким ярам і рівнинам. По дорозі ми зупинимося в лагуні Карія. Карія – найбільша лагуна на острові. Тут водяться фламінго, чаплі і безліч місцевих екзотичних птахів. Бердвечерам тут роздолля. Опинившись в Хомхіле, і пройшовши за однією із стежок, ми опинимося на оглядовому майданчику, де є природний басейн, село внизу і море вдалині. Хомхіл є домом для багатьох дерев Драконячої Крові, смола яких в пошані. Місцеві її збирають, використовують і продають. Поряд ростуть дерева ладану, так що завжди можна приєднатися до корінних жителів і трошки поповнити кишені цінною смолою.
Вечеря і ніч в Хомхіле.
Печера Хок / Прісноводний струмок Архер і пляж
Після сніданку ми відправимося в печеру Хок. По дорозі у нас буде можливість побачити прекрасні пейзажі: прекрасні пляжі і ниці чагарники з ендемічними деревами.
Острів багатий на вапнякову породу, тому на Сокотрі багато печерних систем. Під час нашої подорожі ми можемо досліджувати одну з найбільших печер, з річками та озерами, підземними тваринами і безліччю археологічних знахідок. 2,5-годинний підйом в гору до входу в печеру буде непростим, але він безперечно вартий зусиль. Печерна система довжиною не менше 10 км. Всередині, під час неважкої прогулянки, ми пройдемо 2 км, захоплюючись величезними сталагмітами, сталактитами і басейном, активно фотографуючи протягом шляху.
До вечора наш шлях поведе нас в Архер, де піщані дюни висотою 150м перемішані з гранітними скелями. Можна відпочити на зеленій траві, поплавати в морі або традиційно піднятися на величезну піщану дюну з фантастичним видом.
Вечеря і ночівля в таборі Архер.

День 7-8


Морський охороняємий район Діхамрі
Скуштувавши шикарний сніданок, ми відправимося в морський заповідник Діхамрі. Він може похвалитися одним з найбагатших коралових рифів на архіпелазі. Є можливість відпочити на пляжі в хатинах з пальмового листя, поплавати і зайнятися снорклінгом в затоці Діхамрі. Тут є прокат спорядження для підводного плавання (дайвінгу). Під водою можна зустріти морських папуг, мурен, морських їжаків, і, навіть черепах. Дайвери також можуть скористатися послугами дайвінг-центру Dihamri і відправитися на занурення.
Вечеря і ніч в готелі.
Виліт з Сокотра
Вранці їдемо в аеропорт Сокотра. Прощаємося з островом

Мапа маршруту

В ціну туру на Сокотру включено:

 • місцеві гіди і гід "планБ"
 • готель в Хадібо (2 ночі, 2-х місне розміщення)
 • похідне спорядження, намети (намети)
 • джипи з водіями
 • харчування, кухонне обладнання, кухар і достатній запас води
 • плата за охоронювані території і всі збори
 • поїздка на човні до Шуаба і назад

В ціну туру на острів Сокотра не включене:

 • переліт на Сокотру (близько 850 дол з Эміратів)
 • віза (близько 150 дол), страховка
 • чайові гідам і водіям
 • харчування в населених пунктах
 • дайвінг, доп.екскурсії, особисті витрати

Важлива інформація

УМОВИ УЧАСТІ
ОСОБЛИВОСТІ ПОДОРОЖІ
 • вирушаючи в подорож ви усвідомлюєте можливі ризики і з ними згодні (див. особливості подорожі)

 • для участі в подорожі вам необхідно вислати нам заявку. У відповідь ми надішлемо покрокову інструкцію

 • збираючись в подорож з нами, обов’язково ознайомтеся з усією інформацією

 • народ доброзичливий

 • Важливо! Можливі ризики. Ємен, країна в якій 5-й рік йде війна. Однак на острові Сокотра бойові дії не велися і не ведуться. Зараз на острові розміщений невеликий військовий контингент урядових військ Ємену

 • Віза коштує близько 150 дол і не туристична. Їх потрібно дві. Перша віза готується довго і її можуть не дати

 • Авіакомпанія Ємену літає на острів 1 раз в тиждень з проміжною посадкою на контрольованій урядовими військами території Ємену. Авіаквитки в інтернеті не продаються. Рейси іноді виконуються із затримками, іноді вилітають трохи раніше. Пам’ятайте, – це Азія, де все трохи не так як у нас і до чого ви звикли

 • У подорожі тільки 2 ночівлі в готелі. Решта ночівлі в наметах (шатрах), їжу готує кухар. Питної води достатньо. Багато морепродуктів

 • Між локаціями ми переїжджаємо на джипах, за кермом місцеві водії. Є можливість керувати самим

 • Щеплення перед поїздкою зазвичай не роблять

Бонуси які вас приємно здивують

Консультації по маршруту і підготовці до подорожі

Допомога в покупці квитків

Оплата частинами

Сертифікат

Фотоальбом про подорож

3% бонус на наступну подорож