fbpx

планБ рекомендує

Авто-тури та джип-тури

Одне з наших улюблених напрямків. Дуже незвичайні і цікаві тури. Погодьтеся, в них багато динаміки. І якщо ви втомилися від пакетного і місцевого віскі з басейном хочеться розбавити, рухаємо, то авто- або джип-тури вам точно підійдуть. Адже завжди хочеться побачити і спробувати більше.

Так, в них залишається сервіс, і ми можемо ночувати в готелях і харчуватися в ресторанчиках і кафе, а можемо взяти намети і виїхати в темряву-таракань. До плюсів наметового життя можна віднести:

  • схід сонця прямо в намет
  • романтика
  • відсутність нахабної цивілізації з її сміттям
  • безліч фотографій дикої природи.

Формат залежить від вашого уподобання. Ми експерти з наметового життя і пропонуємо вам пораду, ті хто відправляються вперше з усіх нюансів, щоб подорож була максимально комфортним і відповідала вашим очікуванням.

Зазвичай за кермом авто-джип-турів самі учасники подорожі і ваш гід. Він розповість вам про особливості водіння в даній країні і ви отримаєте неоціненний досвід, який вам звичайно знадобиться. Протягом дня ми дивимося кілька локацій з серії must see країни і, звичайно, наш ексклюзив, тільки найяскравіше і незвичайне, адже ми експерти в авторських турах. Вам буде що згадати і чим похвалитися.

Про компанію. Звичайно найкраща. В авторські тури їдуть адекватні і на драйв люди, їдуть у відпустку, за позитивом, за новими яскравими емоціями і враженнями. Вам буде приємна ця компанія.

Про мову. Мовного бар’єру в подорож немає. Ваш тім-лідер і частина учасників володіє англійською і, часто, іншими мовами, так що ви не пропадете.

Про підготовку. До подорожі ви будете підключені до чату в телеграмі і будете в курсі всіх моментів підготовки та проведення подорожі. У турі буде і зв’язок і навігація. Ви – не зможете загубитись.

Зазвичай гід робить фотоальбом після подорожі, і ви його отримаєте. Адже приємно, гортаючи альбом згадувати найяскравіші моменти вашої пригоди.

Ми рекомендуємо починати з авто-турів. Вони простіше. І чому б не змотатися на тиждень на казковий Санторіні і Крит, що не зануритися в екзотичну Марокко, або нерозкрученість Вірменію. Хоча, якщо ви любите адреналін і екзотику, то зверніть увагу на джип-тури. Ми фахівці з Марокко та Ісландії. Саме в цих країнах джипи яскраво проявляють свої, так необхідні там якості. Тури незвичайні і цікаві. Ви знайдете собі подорож на ваш смак в календарі. Залиште заявку або зателефонуйте нам і ви отримаєте професійну консультацію від гуру активних подорожей.

Вибір за вами!

Джип-тур по Ісландії. Яскрава подорож

Ціна:1090 €
11 днів
Початок подорожі : 02.09.2021
фото _ туры на остров Сокотра с planB.ua

Казкова Сокотра. Авторський тур на острів Сокотра в 2021

Ціна:1750 €
8 днів
Початок подорожі : 8.12.2021
Тур в Марокко на джипах с планБ

Авто-тур по казковому Марокко в травні 2021

Ціна:695 €
8 днів
Початок подорожі : 9.05.2021
фото джип тур по Марокко с планомБ

Джип-тур по казковому Марокко. Авторська подорож

Ціна:1299 €
12 днів
Початок подорожі : 28.04, 6.10.2021
фото_ тур на Санторини и Крит с planB.ua

Подорож на машинах по Санторіні і острову Крит

Ціна:649 €
7 днів
Початок подорожі : 17.04, 1.05, 15.05.2021
фото_ путешествие по Турции на машинах с planB.ua

Подорож по Туреччині на машинах. Каппадокія, Химера, Олюденіз

Ціна:499 €
8 днів
Початок подорожі : 20.03, 3.04.2021
Тур в Каппадокию с планБ

Тур в Каппадокії. Політ на повітряних кулях

Ціна:269 €
3 дні
Початок подорожі : 6.02, 6.03, 3.04.2021