fbpx

планБ рекомендує

Сходження

Сходження в гори для початківців і профі. По Україні і за кордоном. Суворо і с комфортом. Для тих кому важлива мета і сам шлях.

Висотні і технічні сходження для фанів альпінізму з професійними гідами план Б.

Ми в горах давно, так давно, що деяким з вас немає стількох років. Вважається, що альпіністи бувають тільки 2-х типів: старі (досвідчені) і амбітні. Ми – перші.

Багато хто любить гори, адже подорожі в гори дарують щастя. Але гори бувають суворі і не люблять панібратства. Не люблять від слова взагалі. Слоган «штурм вершини», «підкорювачі вершин» взагалі не для нас. Гору можна підкорити. І не п’ють шампанське на вершині. Адже спуск частіше складніше підйому. Статистика сувора, на спуску альпіністи отримують в 2 рази більше пошкоджень, ніж на підйомі. І зрозуміло чому. Мета досягнута, сил стало менше, увага пішла. Лише внизу можна розслабитися. «Спасибі гора. Пустила і відпустила »кажуть досвідчені альпіністи після спуску.

Отже, з чого потрібно почати? Як і в будь-якій справі – з вибору вчителя. З ним буде простіше, швидше і безпечніше. Не йдіть в серйозні пригоди з молодими. Вони амбітні і недосвідчені. А помилки коштують дорого. Вибирайте тих, у кого десятки вершин за спиною, яким дуже подобається такий спосіб життя і не завжди відрізниш це хобі чи робота. З тим, хто комунікабельний і цікавий. Адже з ними ви підете в серйозну і яскраву подорож свого життя. Гіди плану Б проконсультують вас з усіх питань вибору, підготовки і проведення сходження. Запитуйте!

Сходження для початківців. Перше сходження на гори ми пропонуємо почати з Говерли і Петроса, сходжень в Карпатах. Тут простіше зрозуміти, що до чого, ну і недорого, а раптом це не ваше. І, звичайно, отримати перший досвід, який дуже знадобиться вам у майбутньому. Продовжити зростання сходженням на Арарат у Туреччині, найвідоміший біблійний п’ятитисячник. Сходження на Казбек з Грузії, висотою 5033м дуже популярно. І Лермотов до речі, згадав його в своїх віршах. На Казбеку вже знадобиться базове альпіністське спорядження і ази альпіністської техніки. Якщо ж ви не любите розкручені бренди, тобто таке за складністю сходження на Лайлу в Сванетії, іншому районі Грузії. Сванетія широко відома своїми 1000-літніми Сванськими вежами, мінеральними джерелами, гірськолижним курортом і плавно перетворюється в Мекку туризму, альпінізму і гірськолижного спорту.

Сходження для досвідчених. Тих, хто в горах був не раз може зацікавити сходження на Монблан з Франції , найвищу і відому гору в Західній Європі. І гора Тетнульд, в Грузії, напрочуд гарна біла трикутна вершина, яку часто називають «сванською нареченою». Сходження на Тетнульд, висотою 4856м, складністю 2Б по Пд ребру під силу досвідченим альпіністам. На пік Міра в Непалі, справжній гімалайський шеститисячник варто збиратися вже маючи хороший досвід, гроші і 3 тижні часу.

Це шлях хорошого і впевненого старту, головне правильно почати. У перспективах пік Леніна, Аконкагуа, Ушба і Ама Даблам. Потім втягнетесь, гір в світі багато.

Сходження з сервісом. У деяких сходженнях ми пропонуємо 2 програми: Standart і VIP. Standart більше підійде тим, хто любить спартанські умови, боротьбу з труднощами, не проти важких предметів і обмежений бюджетом. Програма VIP часто включає цивільні ночівлі під дахом, прокат альпіністського спорядження і кінну підтримку (носити великі рюкзаки не треба) і щось ще. Гарна порада – починайте з програм VIP, ви зможете заощадити час і сили. І тоді шанси зійти у вас буде вищі. Вибір звичайно за вами.

Важливий коментар. Гарантій сходження вам ніхто і ніде не дасть. Багато що залежить від вашої мотивації, підготовки, фізичного стану, погоди і тд. Сходження – справа серйозна і досвідчений гід ніколи не буде ризикувати даремно.

Ну що, чи не забоялись? Здійснити сходження на вершини найкрасивіших гір світу разом з план Б!

Напишіть або зателефонуйте нам. Ви отримаєте вичерпні відповіді від гуру сходжень.

Ми чекаємо вас!

фото _ Яркие фото на 4200м, Восхождение на Казбек с planB.ua

Грузія. Класичний маршрут сходження на Казбек (5033 м)

Ціна:399 €
9 днів
Початок подорожі : 19.06, 3.07.2021
Арарат из Армении, восхождение на Арарат с planB.ua, фото

Сходження на Арарат (5165 м) з українським гідом

Ціна:749 €
7 днів
Початок подорожі : 6.06, 27.06, 18.07, 8.08, 29.08.2021
фото _ на гребне Лайлы. Восхождение на Лайлу с планБ

Сходження на Лайлу (4008м). Грузія. Сванетія

Ціна:345€
7 днів
Початок подорожі : 4, 25.07, 15.08
фото _ подъем к кемпу 4. Восхождение на Тетнульд с planB.ua

Грузія. Класичний маршрут сходження на Тетнульд (4856м)

Ціна:499 €
9 днів
Початок подорожі : 2.07, 30.07. 2021
фото _ восхождение на Бурджулу в Грузии с planB.ua

Сходження на Бурджулу (4360 м). Караугомське плато. Грузія

Ціна:649 €
10 днів
Початок подорожі : 15.07.2021